324358-2021 - ÄndringSverige-Piteå: Konsulttjänster för projektledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulter - Projektledare Bygg
Referensnummer: 21INK025
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72224000 Konsulttjänster för projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal för senare avrop av konsulttjänster inom genren ”Projektledare Bygg” inom Piteå och Älvsbyns kommuner.