324391-2026 - Resultat
Sverige – Medicinsk datautrustning – Systemstöd gällande Integrationssystem för operationsverksamhet.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSystemstöd gällande Integrationssystem för operationsverksamhet.
BeskrivningRegion Östergötland inbjuder härmed till anbudsgivning avseende Systemstöd gällande Integrationssystem för operationsverksamhet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33197000 Medicinsk datautrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116436:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenSe upphandlingsdokumentet.