2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ombyggnation inför installation av MR Linac, SUS Lund
Beskrivning: Ombyggnationen avser befintliga lokaler inom så kallad byggnad 13 på SUS Lund. Projektet innebär komplett bygg- och installationsarbete inför installation av MR Linac.
Intern identifierare: 81011300-410219-57156
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning