324486-2020 - ÄndringSverige-Kista: Marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal strategisk kommunikationsrådgivning
Referensnummer: 20/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79342000 Marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Micasa Fastigheter i Stockholm AB (nedan kallad bolaget) inbjuder härmed
Leverantörer att lämna anbud i upphandling avseende Strategisk kommunikationsrådgivning.