See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Operationsbord, fasta- och semimobila
Beskrivning: Operationsbord
Intern identifierare: 2026-O000899
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Operationsbord, fasta- och semimobila
Intern identifierare: 1888154-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information till anbudsgivarens om hur Region Skåne hanterar personuppgifter vid upphandling
Intern identifierare: 1888155-1