Grävmaskintjänster utan och med anläggare - Ystad Energi
Referensnummer: 21/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare
II.1.4.
Kort beskrivning
Ystad Energi AB inbjuder härmed intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende grävmaskintjänster inklusive maskinist / förare utan och med anläggare i enlighet med villkor i detta upphandlingsdokument/förfrågningsunderlag samt eventuellt bifogade handlingar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten, 45500000 Uthyrning av maskiner och utrustning för bygg- och anläggningsarbete samt väg- och vattenbyggnad, med maskinskötare, 45520000 Uthyrning av schaktutrustning med maskinskötare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen