324663-2021 - ÄndringSverige-Uppsala: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitaliserad biljettkontroll
Referensnummer: UPPH2020-00317
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser utveckling, leverans, drift och support av digitaliserad biljettkontroll för Region Uppsala Trafik och samhälle enligt beskrivning i Kravspecifikation och Mall för upphandlingskontrakt och tillhörande bilagor.
Behandling av personuppgifter
Information om hur Region Uppsala behandlar personuppgifter redogörs för i bilaga 1C Behandling av Personuppgifter.
Anbudstidens utgång
Anbud ska vara ingivet till Visma TendSign senast 1.7.2021 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.