2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsdrift - Naturområde Hovdala och Mölleröd
Beskrivning: Upphandlingen omfattar tillsyn, skötsel, underhåll, och vissa administrativa arbetsuppgifter omfattande B:s naturområde Hovdala och Mölleröd på fastigheten Tormestorp 5:31.
Intern identifierare: HIBAB 2025-15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Entreprenaden avser tillsyn, skötsel, underhåll, och vissa administrativa arbetsuppgifter omfattande B:s naturområde Hovdala och Mölleröd på fastigheten Tormestorp 5:31.
Intern identifierare: Fastighetsdrift - Naturområde Hovdala och Mölleröd