324764-2025 - Resultat
Sverige – Larmövervakningstjänster – Trygghetslarm och digital tillsyn ordinärt boende
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrygghetslarm och digital tillsyn ordinärt boende
BeskrivningUpphandlingen omfattar tillhandahållande av tjänst avseende trygghetslarm och digital tillsyn för personer i ordinärt boende med tillhörande larmkedja inklusive larmcentraltjänst.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105188:Lot:1