2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjursbekämpning
Beskrivning: Avtalet omfattar bekämpning av skadedjur inom Tekniska verken i Linköping AB (publ) anläggningar och ledningsnät.
Intern identifierare: 25/212
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000