324869-2022 - ResultatSverige-Göteborg: Audiovisuell utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ljud-, ljus-, bild- och scenteknik till Kulturhuset i Bergsjön
Referensnummer: 0228/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32321200 Audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ljud-, ljus-, bild- och scenteknik till Kulturhuset i Bergsjön, inklusive leverans, installation och montering.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321000 Storbildsprojektorer, 32321300 Audiovisuellt material, 32340000 Mikrofoner och högtalare, 50340000 Reparation och underhåll av audiovisuell och optisk utrustning, 51110000 Installation av elektrisk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av ljud-, ljus-, bild- och scenteknik till Kulturhuset i Bergsjön, inklusive leverans, installation och montering. För närmare beskrivning av antal, se bilagor.