324870-2025 - Resultat
Sverige – Schaktning – Schaktentreprenad fjärrvärme - elnät - fibernät - VA
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelSchaktentreprenad fjärrvärme - elnät - fibernät - VA
BeskrivningRamavtal för successiva avrop
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45112500 Schaktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001