Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänst Utredningsledare
Referensnummer: 19/7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79311000 Undersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Utredningsledare till Verksamhetsstyrning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 75112100 Administration för utvecklingsprojekt, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen