Upphandling av Tjänsteplattform och Resesökingsmotor
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72300000 Datatjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av Tjänsteplattform och Resesökningsmotor