32497-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Teknisk konsult Miljötekniska markundersökningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeknisk konsult Miljötekniska markundersökningar
BeskrivningTeknisk konsulttjänster vid miljötekniska markundersökningar.
Intern identifierareKS 24/28
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningMiljötekniska konsulttjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelInformationsfrågor allmänt
BeskrivningMiljötekniska markundersökningar