2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd avseende säkerhetsfrågor
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att säkra ett ändamålsenligt arbete med myndighetens säkerhet. Inom områdena risk- och sårbarhetsanalys, kris- och beredskap, kontinuitetshantering och informationssäkerhet. Vi ser ett behov av ett långsiktigt samarbete med en extern expertorganisation med samlad kunskap som kan stödja i den fortsätta utvecklingen av myndighets säkerhetsarbete.
Intern identifierare: 2 STO-2023/928
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79430000 Krishantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generella krav