325074-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Uddevalla: Ombyggnadsarbete
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Visualiseringssystem.
Referensnummer: 2017-379
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45262700 Ombyggnadsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
—.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321200 Audiovisuell utrustning, 32500000 Telekommunikationsmateriel, 32581000 Datakommunikationsutrustning, 45315100 Eltekniska installationer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Räddningstjänsten Mitt Bohuslän genomför en upphandling av Visualiseringssystem till ledningscentraler och inbjuder er att lämna anbud enligt ingående upphandlingsdokument.