2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektorganisation
Beskrivning: Projektorganisation till byggprojekt HK2.0. Innefattande projektledning projekteringsledning, byggledning samt stödfunktioner.
Intern identifierare: 2025–01272
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71315200 Byggkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000