325145-2026 - Resultat
Sverige – Reklammaterial – DIS REKLAM OCH KOMMUNIKATIONSTJÄNSTER
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS REKLAM OCH KOMMUNIKATIONSTJÄNSTER
BeskrivningDynamiskt inköpssystem avseende reklam och kommunikationstjänster
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124838:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring, 79822500 Grafisk formgivning, 79341100 Reklamrådgivning, 79341200 Managementtjänster avseende reklam, 92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion, 22400000 Frimärken, checkformulär, sedlar, aktiebrev, reklamtrycksaker, kataloger och manualer