UH2012 Upphandling av drift och underhåll av fast infrastruktur - Tunnelbana
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50220000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för järnvägar och annan utrustning
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Drift och underhåll för tunnelbana