2. Förfarande
Förfarande
Titel: Två lastmaskiner
Beskrivning: Vafabmiljö avser att upphandla två (2) stycken fabriksnya lastmaskiner inklusive garanti, reparation och serviceavtal. Lastmaskinerna kommer att användas för avfallsverksamhet.
Intern identifierare: 2024/412-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43261100 Lastmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Lastmaskin