2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Ramavtal elarbeten
Beskrivning: Vi vill ta in synpunkter avseende en föreslagen ersättnings-/prismodell i kommande upphandling avseende ramavtal för installation och service inom el.
Intern identifierare: 24/118
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster, Varor
Huvudklassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur