2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling skadedjurstjänster Fastighets AB Förvaltaren 2024
Beskrivning: Upphandling av skadedjurstjänster
Intern identifierare: 24/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000