Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vattentank 250 liter
Referensnummer: 22FMV48
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44600000 Tankar, reservoarer och behållare; värmeledningselement och centralvärmepannor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar 250 liters vattentankar med tillbehör för att transportera och förvara dricksvatten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44600000 Tankar, reservoarer och behållare; värmeledningselement och centralvärmepannor, 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl, 44611500 Vattentankar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen