325422-2018 - ÄndringSverige-Lund: Post- och telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av posttjänster 2018
Referensnummer: 18/11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64000000 Post- och telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunförbundet Skåne och Postgruppen upphandlar posttjänster för Skånekommunerna.