32543-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Ventilationservice för LaHem m.fl.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ventilationservice för LaHem m.fl.
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för Ventilationsservice och nyinstallationer
Intern identifierare: 23/194
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 39563530 Ventilationskanaler, 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning, 42520000 Ventilationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000