325432-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Operationslampor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Operationsbelysningssystem till Danderyds sjukhus.
Referensnummer: DS2017-1130
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31524110 Operationslampor
II.1.4.
Kort beskrivning
Anskaffning av operationsbelysningssystem för Danderyds sjukhus nya akutvårdsbyggnad (Hus52).