325432-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Förvaringspåsar – Flerskiktspåsar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlerskiktspåsar
BeskrivningUpphandlingen omfattar flerskiktspåsar av modellerna; svetsbar materialförvaringspåse och blixtlåspåse.
Intern identifierareA526.576/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18937100 Förvaringspåsar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAvtalsområde A - Svetsbar materialförvaringspåse
BeskrivningSe upphandlingsdokumenten
Intern identifierareAvtalsområde A - Svetsbar materialförvaringspåse
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsområde B - Blixtlåspåse
BeskrivningSe upophandlingsdokumenten
Intern identifierareAvtalsområde B - Blixtlåspåse