See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Komponenter till vattenrening i badanläggningar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar komponenter till vattenrening i badanläggningar. Upphandlande myndighet, Idrotts- och föreningsförvaltningen, ansvarar för underhåll av 8 badanläggningar i Göteborg.
Intern identifierare: 2023-382
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42912330 Vattenreningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 42912300 Maskiner och apparater för filtrering eller rening av vatten, 43324100 Utrustning till simbassänger
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del