325490-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tvätt- och kemtvättstjänster – Entrémattor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntrémattor
BeskrivningVälkommen att lämna anbud på upphandling av Entrémattor som omfattar hyra, tvätt och distribution av entrémattor.
Intern identifierare197/25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98311100 Tvätthantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareEntrémattor