2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetsbesiktning av gymnastiksalar, sport- och idrottshallar
Beskrivning: Ramavtalet omfattar besiktning fast gymnastikinredning och fristående gymnastikredskap i gymnastiksalar, sport- och idrottshallar samt avhjälpande åtgärder. Uppdrag utförs efter avrop.
Intern identifierare: STK-2025-1404
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Säkerhetsbesiktning av gymnastiksalar, sport- och idrottshallar