Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av PA-ljudmixrar
Referensnummer: 23/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32342400 Ljudanordningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar projektering, inköp, installation samt utbildning avseende PA-ljudmixrar. Beställaren avser att ingå kontrakt med en leverantör som kan tillhandahålla samtliga efterfrågade produkter och tjänster och det är därför inte möjligt att lämna anbud avseende delar av upphandlingen
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32342420 Studiomixer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen