325556-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Administrativa tjänster för datorer – Digital lösning för monitorering av vårdskador
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigital lösning för monitorering av vårdskador
Beskrivningett stödverktyg för vårdrelaterad infektion (VRI) och Klassificering av komplikationer efter kirurgiska ingrepp (Clavien Dindo) .
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72510000 Administrativa tjänster för datorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130764:Lot:1