Huvudsaklig CPV-kod 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av maskindiskmedel, sköljmedel, diskdukar, diskborstar mm till Basenhet Kost och lokalvård samt övriga verksamheter inom Region Kalmar län.