2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar
Beskrivning: Tillverkning, leverans och montage av skyltar samt demontering och bortforsling av skyltar.
Intern identifierare: SU FV-3940-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skyltar