325582-2025 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Snöröjning komplettering Motala kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning komplettering Motala kommun
BeskrivningRamavtalet avser snöröjning i Motala kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111601:Lot:1