325627-2025 - Resultat
Sverige – Resebyråtjänster och liknande tjänster – Ramavtal presentkort på resor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal presentkort på resor
BeskrivningUppdraget avser löpande inköp av presentkort på resor då de avropsberättigade myndigheternas/enheternas anställda och förtroendevalda kan välja detta i förtjänstgåva respektive pensionsgåva. Presentkorten ska endast kunna nyttjas till resor, logi och tillhörande tjänster hos en resebyrå.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104028:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 63511000 Organisering av paketresor, 63515000 Resetjänster