325632-2024 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Vinterväghållning Tätort, Vindelns Kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVinterväghållning Tätort, Vindelns Kommun
BeskrivningUppdraget avser Vinterväghållning Tätort, Vindelns Kommun enligt bilagd karta.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95547:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34143000 Fordon för vinterväghållning, 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 90630000 Isröjning