See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsmarknadsutbildning Lokalvård 2025
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildning mot yrket Lokalvårdare
Intern identifierare: Af-2025/0018 9425
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1688210
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Stockholm
Intern identifierare: 1688211
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1688213
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Linköping
Intern identifierare: 1702226
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Norrköping
Intern identifierare: 1702227
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Malmö
Intern identifierare: 1702228
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Helsingborg
Intern identifierare: 1702230
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Skövde
Intern identifierare: 1702231
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Göteborg
Intern identifierare: 1702232
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Karlstad
Intern identifierare: 1702233
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Eskilstuna
Intern identifierare: 1702237