2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förpackningar för farligt avfall
Beskrivning: Förpackningar/behållare för smittförande, läkemedel, biologiskt, skärande/stickande avfall samt övrigt farligt avfall.
Intern identifierare: RS 2024-02780
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33169400 Kirurgiska behållare
Ytterligare klassificering (cpv): 33141123 Behållare för skarpa föremål, 33141600 Uppsamlingsbehållare och -påsar, dränageset och dylikt, 44616200 Avfallstunnor, 44619000 Andra behållare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal