325710-2025 - Resultat
Sverige – Golvvårdsmaskiner – Städmaskiner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädmaskiner
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för succesiva inköp av städmaskiner.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde 1 Mjölby
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109441:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner, 39713420 Polermaskiner, 39713430 Dammsugare, 39700000 Hushållsapparater, 90910000 Städning, 90900000 Städning och renhållning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde 2 Motala
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109441:Lot:2