See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Särskild kollektivtrafik och anropsstyrd allmän kollektivtrafik i taxiregistrerade fordon i Östergötland
Beskrivning: Upphandlingen omfattar särskild kollektivtrafik och anropsstyrd allmän kollektivtrafik i Östergötland med totalt 323 taxiregistrerade fordon fördelat på tio (10) anbudspaket.
Föregående meddelande: 598578-2023
Intern identifierare: 2022/0522
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling - Särskild kollektivtrafik och anropsstyrd allmän kollektivtrafik i taxiregistrerade fordon i Östergötland