325796-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Kuvert
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kuvert 2022
Referensnummer: FK 2022/010211
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30199230 Kuvert
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar produktion och leverans av kuvert.