2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bygglovs- och miljösystem
Beskrivning: Bygglovs- och miljösystem.
Intern identifierare: SLF 519/24
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1 - Bygglovssystem
Beskrivning: Bygglovssystem
Intern identifierare: Delområde 1 - Bygglovssystem
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2 - System för miljö, livsmedel och hälsa
Beskrivning: System för miljö, livsmedel och hälsa
Intern identifierare: Delområde 2 - System för miljö, livsmedel och hälsa