325840-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Socialvård och tillhörande tjänster – Konsulentstöd till familjehem/jourhem 2024
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulentstöd till familjehem/jourhem 2024
BeskrivningUpphandlingen avser konsulentstöd till familjehem/jourhem.
Intern identifierare24/7
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenFörenklat förfarande.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete, 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000