325848-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Spel och leksaker; nöjesparksutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Barnvagnar, barnbussar och barntillbehör
Referensnummer: STK-2021-57
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37500000 Spel och leksaker; nöjesparksutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal avseende Barnvagnar, barnbussar och barntillbehör.