See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende upphandlingskonsulter
Beskrivning: Ramavtal avseende upphandlingskonsulter.
Intern identifierare: KF2024-087
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter
Mängd: 25 000 arbetade timmar