Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI (Request For Information) - Skadedjurssanering
Referensnummer: 22/112
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är en RFI.
Lidingö stad önskar marknadens syn på utkast gällande upphandlingsdokument Avtalsföreskrifter, Krav på tjänstens utförande samt Prisbilaga inför en upphandling av ramavtal gällande skadedjurssanering.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen