Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Extern remiss - Utredning av kränkande särbehandling, trakasserier och sexuella trakasserier
Referensnummer: 21/105
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan till leverantörer att lämna synpunkter inför annonsering av upphandling 21/16 Utredning av kränkande särbehandling, trakasserier och sexuella trakasserier.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79720000 Utredning, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 98342000 Arbetsmiljötjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen