2. Förfarande
Förfarande
Titel: HVB beroende vuxna 2024, Skåne, Halland, Kronoberg
Beskrivning: HVB beroende vuxna 2024, Skåne, Halland, Kronoberg.
Intern identifierare: 24/5
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se upphandlingsdokumentet.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85310000 Socialt arbete, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: HVB beroende vuxna 2024